Comarch Klasyka

Podobno przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka.

Serwisujemy na bieżąco i obsługujemy wszystkich klientów posiadających programy Comarch Klasyka. KH, KP, F++, PIK, Kadry i Płace, FA itd.

W zawiązku z zakończeniem sprzedaży programów Comarch Klasyka zachęcamy wszystkich klientów do przejścia na program Comarch OPTIMA w dowolnym momencie. Prowadzimy klientów przez całość procesu zmiany oprogramowania. Uzgadniamy zasady rozliczeń, przygotowujemy ofertę sprzętową i programową, przeprowadzamy proces migracji danych, prowadzimy szkolenia ale właścicieli firm i pracowników, wdrażamy nowy system aż do ostatecznego uruchomienia, prowadzimy całoroczną działalność serwisową po zakupie i wdrożeniu.

Programy Comarch Klasyka to wiekowe (jak na standardy IT) ale wciąż popularne i jeszcze działające programy DOS-owe. Są już ponad 20 lat na rynku, mają rzesze swoich klientów i wielbicieli. Dopóki istnieje DOS (a w środowisku Windows 10 32-bit nadal istnieje) tak długo będą mogły być uruchamiane i obsługiwane. W sprzedaży już nie są, ale nadal je serwisujemy. Mamy dużo doświadczenia z tymi programami (od 1998 r.). Jeśli państwa firma nadal działa na tych programach, bez problemu możemy je wspierać i serwisować. Programy te do dzisiaj w wielu przypadkach stanowią wzór doskonałości dla nowszych aplikacji. A jedną z podstawowych zalet jest szybkość pracy, przejrzystość i …. chyba właśnie przyzwyczajenie. Wielu klientów (zwłaszcza starszych) nie lubi zmian i na zmieniające się realia produktów IT reagują małym zainteresowaniem. Może tego nie popieramy, ale staramy się nie negować, są różne sytuacje, każdy ma jakiś argument.