Comarch Cloud / iComarch24

e-Commerce dla biznesu – iComarch24

Cloud computing (chmura) jest rodzajem modelu biznesowego, który dostarcza technologię IT jako usługę przez Internet. Umożliwia korzystanie z oprogramowania, przechowywanie danych i prowadzenie firmy bez konieczności instalacji na komputerze dodatkowych aplikacji. Dzięki chmurze możemy dzisiaj korzystać z poczty e-mail, serwisów społecznościowych, ale także rozliczać się z kontrahentami, wystawiać faktury, robić kopie zapasowe i sprzedawać swoje produkty z dowolnego miejsca na świecie.

Oferta iComarch24 skierowana jest do mikro i małych przedsiębiorstw szukających nowoczesnych rozwiązań wspomagających prowadzenie firmy a także sprzedaży internetowej. Obsługa narzędzi jest możliwa z praktycznie każdego miejsca, 24 h/dobę, 356 dni w roku. Korzystanie z programów nie wymagają instalacji w środowisku informatycznym firmy, dostępne są z poziomu przeglądarki internetowej – szybko, bezpiecznie i wygodnie. Wśród oferowanych produktów każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od łatwego wystawienia faktury oraz prowadzenia magazynu, poprzez uruchomienie sklepu internetowego, aż po znalezienie profesjonalnej usługi księgowej dla firm.

  • Comarch ERP Optima w wersji usługowej. Udostępnianie oprogramowania Comarch ERP Optima poprzez internet w modelu usługowym. Klient za stałą miesięczną opłatę abonamentową otrzymuje dostęp do oprogramowania wspierającego zarządzanie online firmą poprzez przeglądarkę internetową.
  • Comarch ERP e-Sklep Nowoczesne oprogramowanie sklepu internetowego umożliwiające prowadzenie działań sprzedażowych w internecie oraz posiadające wbudowane narzędzia promocji.
  • Wszystko.pl (dawniej iMall24) Serwis stanowiący wyjątkową na rynku wartość dodaną dla firm, posiadających oprogramowanie Comarch. Dzięki wszystko.pl nasi Klienci mogą w prosty sposób promować i sprzedawać towary w internetowej galerii handlowej, co umożliwia szybsze dotarcie do nowych klientów oraz uzyskanie przewagi nad konkurencją.
  • iKsięgowość24 Szeroko reklamowane miejsce, w którym biura rachunkowe i doradcy podatkowi mogą skutecznie promować swoje usługi i pozyskiwać nowych klientów. Firmy poszukujące usług księgowych mogą w szybki i łatwy sposób znaleźć sprawdzone biuro rachunkowe w swoim regionie pracujące na programie Comarch ERP Optima.
  • ERP XT (dawniej iFaktury24) – narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób wystawisz faktury przez internet oraz bezpiecznie prześlesz je do Twojego biura rachunkowego drogą elektroniczną. Program rozrósł się o dodatkową funkcjonalność jak magazyn, księga podatkowa, rozliczenia dokumentów. W najbliższym czasie będą też udostępnione moduły środków trwałych i analiz BI. Jest też integracja ze sklepem internetowym. Rozwiązanie ERP XT wyrasta na kompletne dla prostej działalności handlowej.
  • iBard24 – program do automatycznego tworzenia kopii zapasowych danych online. Usługa dedykowana dla wszystkich przedsiębiorstw pozwalająca na bezpieczne przechowywanie kluczowych dla firmy danych.
  • Comarch BI Point to rozwiązania Business Intelligence dostępne w chmurze. BI Point to gotowe raporty i analizy BI opracowane przez naszych specjalistów, dostępne w chmurze Comarch, które pomogą przeanalizować dane z dowolnego systemu źródłowego. Jest to możliwe dzięki temu, że elementem naszego rozwiązania są mechanizmy pozwalające na łatwe wydobycie tych danych i przesłanie ich do chmury Comarch, gdzie są natychmiast analizowane. Z analiz można korzystać poprzez nowe, atrakcyjne wizualnie narzędzie raportowe dostępne przez przeglądarkę internetową – umożliwia to wgląd w wyniki firmy w dowolnej chwili, z dowolnego miejsca i urządzenia podłączonego do internetu (laptop, tablet, smartfon).
  • Comarch ERP e-Pracownik – aplikacja służąca do zarządzania m.in. czasem pracy oraz urlopami. Współpracuje ona z modułem kadrowo-płacowym w takich programach jak Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum.